mgr Maja Kamińska – psycholog, seksuolog, psychoterapeuta

mgr Maja Kamińska

psycholog, seksuolog, psychoterapeuta

573 487 745


Jestem psychologiem - absolwentką psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Seksuologię kliniczną ukończyłam w ramach studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Staż kliniczny w ramach tych studiów podyplomowych odbyłam w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie czteroletnich studiów psychoterapii poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Program tych studiów dostał rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

zapisz się na wizytę
Uważam, że każdy człowiek jest wyjątkowy i posiada zasoby dzięki którym może się realizować i żyć w zgodzie ze sobą.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam również pracując jako seksuolog, pracując z osobami uzależnionymi i ich rodzinami, udzielając wsparcia psychologicznego osobom w kryzysie, pracując z rodzinami zastępczymi i instytucjonalną pieczą zastępczą oraz pracując z osobami niepełnosprawnymi i przewlekle chorymi.
W pracy kieruję się zasadami etyki zwodu psychologa, których nadrzędnym celem jest dobro człowieka i zachowanie tajemnicy zawodowej.

Aktualna i rzetelna wiedza jest dla mnie podstawą dlatego na bieżąco uczestniczę w konferencjach i szkoleniach, podnosząc swoje kompetencje. Aby jak najlepiej pomagać moim pacjentom swoją pracę regularnie poddaje superwizji.
W gabinecie pracuje zarówno jako psycholog, jak i seksuolog. Pomagam jak najlepiej poznać siebie, zrozumieć samego siebie, poznać swoją seksualność jak również zaakceptować swoją tożsamość.
Zajmuję się także indywidualnym doradztwem i wsparciem psychologicznym w zakresie rozwijania kompetencji interpersonalnych.

Uważam, że każdy człowiek jest wyjątkowy i posiada zasoby dzięki którym może się realizować i żyć w zgodzie ze sobą.

Do współpracy zapraszam w ramach spotkań indywidualnych, jak i w parach.


Oferuję profesjonalną pomoc oraz wsparcie w następujących sytuacjach:

Zapraszam na moją stronę: facebook.com/mgr.maja.kaminska

Cennik:

  • psychoterapia indywidualna – (50 min.) – 140 zł
  • psychoterapia par i małżeństw (50 min.) – 180 zł
  • psychoterapia par i małżeństw (90 min.) – 230 zł


  • CERTYFIKATY:


    Zaświadczenia / diagnozy / opinie

    Wystawiam zaświadczenia / diagnozy / opinie wyłącznie w przypadku zgłoszenia przez pacjenta takiej potrzeby przed rozpoczęciem sesji, diagnozy lub procesu psychoterapii.

    Osoba, która chce takie zaświadczenie otrzymać zostanie poproszona o przedstawienie sytuacji oraz o podanie celów jego wykorzystania. Jest to spowodowane ochroną terapeuty przed ewentualnymi sytuacjami, w których może on zostać „użyty” do rozwiązywania konfliktów prowadzonych drogą sądową lub do wykorzystania zaświadczenia w celu uzyskania świadczeń państwowych, gdzie nie liczy się wyzdrowienie tylko tzw. wtórne korzyści materialne z pozostawania w chorobie.