KONTAKT

Dane firmowe:

Human Access Magdalena Melerowicz

ul. Młyńska 6a/3

 43-190 Mikołów

NIP: 609 000 20 51

nr konta: mBank 73 1140 2004 0000 3002 8101 5906

Laboratorium Psychoterapii STRUKTURA Mikołów


Laboratorium Psychoterapii STRUKTURA w KATOWICACH znajduje się przy ul. Pułaskiego 19/3 (poniższa wizualizacja). W budynku znajdują się 3 klatki wejściowe – prosimy obejść budynek i używać wejścia od strony dziedzińca – wejście zaznaczone na poniższym planie kolorem czerwonym.

Laboratorium Psychoterapii STRUKTURA w MIKOŁOWIE znajduje się przy ul. Powstańców Śląskich 1/8.


WSKAZÓWKI DOAJZDU KATOWICE

WSKAZÓWKI DOAJZDU MIKOŁÓW

Samochód:
Z drogi A4 lub 86 na wysokości Galerii Handlowej 3 Stawy należy zjechać w kierunku centrum, następnie na ul. Graniczną i ul. Krasińskiego aż do ul. Pułaskiego – (Laboratorium Psychoterapii STRUKTURA znajduje się dokładnie na końcu ulicy Krasińskiego – skrzyżowanie z ul. Pułaskiego).
Komunikacja publiczna:
Z dworca głównego Katowice PKP najłatwiej dojechać tramwajem T7, T20 lub T15 – wysiąść na stacji Zawodzie Paderewskiego i pieszo przez przejście nad torami kolejowymi dojść na ul. Pułaskiego 19 – całość zajmie ok. 15 min.
Z dworca głównego Katowice PKP można również dojść pieszo – całość zajmie ok. 20 minut.

Samochód:
Dojazd ze strony Katowic: Z drogi 81 (Katowicka) należy zjechać w kierunku centrum Mikołowa (zjazd za stacją paliw Amic Polska) następnie na rondzie drugi zjazd na ul. Świętego Wojciecha. Na kolejnym rondzie trzeci zjazd na ul. Świętego Wojciecha. Mijając Kościół Matki Boskiej Śnieżnej należy skręcić w lewo na ul. Stefana Okrzei a następnie w prawo na ul. Kardynała Wyszyńskiego. Mijając Bazylikę św. Wojciecha należy skręcić w ul. Powstańców Śląskich (droga jednokierunkowa). Laboratorium STRUKTURA znajduje się po prawej stronie.
Dojazd ze strony Gliwic lub Żor: Z drogi 44 (Gliwicka) lub 81 (Cieszyńska) mijając Centrum Handlowe Auchan należy zjechać w kierunku centrum Mikołowa na ul. Wyzwolenia, następnie na rondzie 2 zjazd na ul. Konstantego Prusa. Na kolejnym rondzie pierwszy zjazd na ul. Świętego Wojciecha. Mijając Kościół Matki Boskiej Śnieżnej należy skręcić w lewo na ul. Stefana Okrzei a następnie w prawo na ul. Kardynała Wyszyńskiego. Mijając Bazylikę św. Wojciecha należy skręcić w ul. Powstańców Śląskich (droga jednokierunkowa). Laboratorium STRUKTURA znajduje się po prawej stronie.
Dojazd ze strony Tychów: Z drogi 44 (Krakowska) należy zjechać w kierunku Centrum Mikołowa na ul. Krakowską. Na rondzie pierwszy zjazd na ul. Świętego Wojciecha i w prawo na ul. Stefana Okrzei. Następnie w prawo na ul. Kardynała Wyszyńskiego. Mijając Bazylikę św. Wojciecha należy skręcić w ul. Powstańców Śląskich (droga jednokierunkowa). Laboratorium STRUKTURA znajduje się po prawej stronie.
Komunikacja publiczna:
Laboratorium STRUKTURA znajduje się w odległości 700 m od Centrum Przesiadkowego w Mikołowie co zajmie pieszo ok. 7 min, oraz 260 m od Placu 750-lecia gdzie dojeżdża komunikacja publiczna – co zajmie ok. 3 min pieszo.

KATOWICE

MIKOŁÓW

Katowice mapa
Mikołów mapa