Pomoc psychologiczna online

interwencja kryzysowa
Interwencja kryzysowa
12 sierpnia 2017
Psychoterapy in English / Counselling in English
Psychotherapy in English / Counselling
12 sierpnia 2017
Pokaż wszystkie
Pomoc psychologiczna online

Pomoc psychologiczna online

Pomoc psychologiczna online

Pomoc psychologiczna online

Odpowiadając na coraz większe zapotrzebowanie pacjentów postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty porady psychologiczne online.

Wielu ludzi poszukuje takiej formy pomocy, ponieważ najczęściej ilość obowiązków oraz tempo życia wpływa także na ich możliwość osobistego spotkania ze specjalistą. Pomoc psychologiczna online daje wspaniałą alternatywę dla osób które ze względu na różne czynniki nie mają możliwości dotarcia do profesjonalnej pomocy terapeutycznej, są to takie sytuacje i okoliczności jak np. przebywanie poza granicami kraju, spora odległość od miasta, gdzie świadczona jest pomoc psychologiczna, zamieszkiwanie małych miejscowości, brak mobilności i możliwości swobodnego dojazdu na tradycyjną psychoterapię, stan zdrowia, niepełnosprawność, małoletnie dzieci, pokrywanie się godzin pracy z godzinami pracy terapeuty itd. Dodatkowo bardzo wiele osób wciąż ma bardzo duży opór w korzystaniu z usług psychologa lub psychoterapeuty a pomoc on-line jest obszarem, gdzie można wykonać pierwszy krok w poprawie jakości swojego życia i wkroczyć do własnej przestrzeni terapeutycznej.

Psycholog online posiada nieograniczony zasięg, dociera do każdego miejsca na świecie i w każdym czasie. Porady on-line gwarantują dyskrecję i anonimowość dla każdego. Dają możliwość zaoszczędzenia czasu i pieniędzy na dojazdy do gabinetu psychologicznego.

Pomoc psychologa przez Internet dostępna jest w następujących formach:

  • porada psychologa za pośrednictwem poczty e-mail
  • konsultacje na żywo online z psychologiem (Skype)
  • rozmowa telefoniczna z psychologiem

Oczywiście żadna forma pośrednia nie zastąpi osobistej relacji terapeutycznej do której serdecznie zachęcamy.

Czas trwania konsultacji wynosi 50 minut.

Porad udzielamy WYŁĄCZNIE osobom pełnoletnim.

Terminy rozmów ustalane są indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta, stąd w razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny.

W celu umówienia się na sesję skontaktuj się z nami