Karolina Karwala – psycholog, psychoterapeuta, psychoterapia par i małżeństw

Karolina Karwala

psycholog, psychoterapeuta, psychoterapia par i małżeństw

510 875 425


Jestem psychologiem, absolwentką wydziału Pedagogiki i Psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz psychoterapeutką na drodze do uzyskania certyfikatu Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

zapisz się na wizytę
W pracy z drugim człowiekiem aktywnie wspieram w budowaniu strategii samodzielnego radzenia sobie oraz w uruchamianiu zasobów, co wiąże się z procesem zdrowienia.

Odbyte przeze mnie całościowe, pięcioletnie szkolenie w nurcie systemowo-ericksonowskim uwrażliwiło mnie na zasoby pacjenta, jego wyjątkowość i potencjał. Terapeutyczna zmiana, w której towarzyszę pacjentowi oparta jest na odkrywaniu możliwości, poszukiwaniu dróg rozwoju i budowaniu relacji. Relację terapeutyczną opieram na autentyczności i uczciwości. W moim warsztacie terapeutycznym perspektywa indywidualna często przeplata się z systemową, co daje możliwość lepszego rozumienia jednostki.

W pracy z drugim człowiekiem aktywnie wspieram w budowaniu strategii samodzielnego radzenia sobie oraz w uruchamianiu zasobów, co wiąże się z procesem zdrowienia.

Oferuję pomoc w formie terapii indywidualnej osób dorosłych oraz terapii par i małżeństw. Zajmuję się również wsparciem psychologicznym i rozwojem osobistym.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W pracy kieruję się Kodeksem Zasad Etycznych Psychologa i Psychoterapeuty. Dbam o terapię własną i rozwój zawodowy, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.


Oferuję profesjonalną pomoc i wsparcie w następujących sytuacjach:

 • depresja, obniżony nastrój
 • zaburzenia lękowe
 • choroby psychosomatyczne
 • zaburzenia emocjonalne
 • trudności w relacjach międzyludzkich
 • kryzysy życiowe

Cennik:

 • psychoterapia indywidualna – (50 min.) – 180 zł
 • psychoterapia par i małżeństw – (60 min.) – 240 zł
 • psychotherapy in English – (50 min.) – 240 zł
 • couples psychotherapy in English – (60 min.) – 280 zł


 • CERTYFIKATY:

  Zaświadczenia / diagnozy / opinie

  Wystawiam zaświadczenia / diagnozy / opinie wyłącznie w przypadku zgłoszenia przez pacjenta takiej potrzeby przed rozpoczęciem sesji, diagnozy lub procesu psychoterapii.

  Osoba, która chce takie zaświadczenie otrzymać zostanie poproszona o przedstawienie sytuacji oraz o podanie celów jego wykorzystania. Jest to spowodowane ochroną terapeuty przed ewentualnymi sytuacjami, w których może on zostać „użyty” do rozwiązywania konfliktów prowadzonych drogą sądową lub do wykorzystania zaświadczenia w celu uzyskania świadczeń państwowych, gdzie nie liczy się wyzdrowienie tylko tzw. wtórne korzyści materialne z pozostawania w chorobie.