mgr Magdalena Kniejska – psycholog, psychoterapeuta, arteterapeuta

mgr Magdalena Kniejska

psycholog, psychoterapeuta, arteterapeuta

507 967 147


Prowadzę psychoterapię indywidualną, rodzin i par. Pracuję w konwencji ericksonowskiej i systemowej elastycznie dopasowując metody i techniki pracy do potrzeb pacjenta.

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku psychologia Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyłam roczny Kurs Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt oraz 4-letni Kursu psychoterapii – Systemowa terapia rodzin w Krakowie atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

zapisz się na wizytę
Pracuję w konwencji ericksonowskiej i systemowej elastycznie dopasowując metody i techniki pracy do potrzeb pacjenta.

Aktualnie kontynuuję kształcenie z zakresu psychoterapii w ramach Kursu atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, zorganizowany przez Polski Instytut Ericksonowski. Kompetencje z zakresu arteterapii zdobywałam w ramach Kursu Podyplomowego w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi oraz kontynuowałam kształcenie w tym zakresie w ramach studiów podyplomowych.

W mojej pracy zawodowej współpracowałam z różnymi placówkami wspierając klientów indywidualnych, rodziny, dzieci i młodzież oraz seniorów. Cały czas poszerzam swoje kwalifikacje i umiejętności w zakresie psychoterapii uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach. Moje doświadczenie buduję również poprzez praktyki i staże. Pracę terapeutyczną poddaje superwizji.
Założenie, że każdy ma własne umiejętności i potencjał w radzeniu sobie z wyzwaniami jakie niesie życie jest mi bardzo bliskie. Dlatego poznaję i staram się doświadczać różnych sposobów rozumienia „świata pacjenta” jak również różnych sposobów towarzyszenia mu w procesie zdrowienia.
W pracy kieruję się Kodeksem Zasad Etycznych Psychologa i Psychoterapeuty.


Oferuję profesjonalną pomoc oraz wsparcie w następujących sytuacjach:

 • depresja, obniżony nastrój
 • zaburzenia lękowe
 • choroby psychosomatyczne
 • zaburzenia emocjonalnej
 • trudności w relacjach międzyludzkich
 • kryzysy życiowe
 • wspomaganie rozwoju osobistego

Cennik:

 • psychoterapia dzieci i młodzieży – (50 min.) – 180 zł
 • psychoterapia indywidualna – (50 min.) – 180 zł
 • konsultacja rodzinna / terapia rodzin (60 - 90 min.) – 250 zł

 • REKOMENDACJE:


  CERTYFIKATY:


  Zaświadczenia / diagnozy / opinie

  Wystawiam zaświadczenia / diagnozy / opinie wyłącznie w przypadku zgłoszenia przez pacjenta takiej potrzeby przed rozpoczęciem sesji, diagnozy lub procesu psychoterapii.

  Osoba, która chce takie zaświadczenie otrzymać zostanie poproszona o przedstawienie sytuacji oraz o podanie celów jego wykorzystania. Jest to spowodowane ochroną terapeuty przed ewentualnymi sytuacjami, w których może on zostać „użyty” do rozwiązywania konfliktów prowadzonych drogą sądową lub do wykorzystania zaświadczenia w celu uzyskania świadczeń państwowych, gdzie nie liczy się wyzdrowienie tylko tzw. wtórne korzyści materialne z pozostawania w chorobie.