Remigiusz Lubojański – psycholog, psychoterapeuta, psychoterapia par i rodzin.

Remigiusz Lubojański

psycholog, psychoterapeuta

733 353 517


Jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia do certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Szkolenie organizowane jest przez Polski Instytut Ericksonowski w Łodzi.

Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie Śląskim, ze specjalizacją psychologii klinicznej człowieka dorosłego oraz psychologii pracy i organizacji. Odbyłem szkolenie z zakresu Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach realizowanego przez Ośrodek Metis, w Katowicach.

zapisz się na wizytę
W kontakcie terapeutycznym ważne dla mnie jest dopasowywanie oddziaływań do konkretnych problemów zgłaszanych przez osobę i budowanie strategii rozwiązywania trudności.

W pracy zajmuję się problematyką nerwic, depresji, zaburzeń osobowości, wsparciem w kryzysie i żałobie, zaburzeniami lękowymi i nastroju. W kontakcie terapeutycznym ważne dla mnie jest dopasowywanie oddziaływań do konkretnych problemów zgłaszanych przez osobę i budowanie strategii rozwiązywania trudności.

Współpracuję z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Rybniku i Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Rydułtowach, gdzie prowadzę psychoterapię krótko i długoterminową indywidualną, rodzinną i par.


Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię par i rodzin. Oferuję pomoc w następujących obszarach:

 • kryzys
 • żałoba
 • zaburzenia lękowe (nerwice)
 • zaburzenia nastroju (depresja)
 • zaburzenia osobowości
 • zmiana funkcjonowania w związkach z innymi

Cennik:

 • psychoterapia indywidualna – (50 min.) – 180 zł
 • psychoterapia par i małżeństw – (60 min.) – 240 zł


 • CERTYFIKATY:

  Zaświadczenia / diagnozy / opinie

  Wystawiam zaświadczenia / diagnozy / opinie wyłącznie w przypadku zgłoszenia przez pacjenta takiej potrzeby przed rozpoczęciem sesji, diagnozy lub procesu psychoterapii.

  Osoba, która chce takie zaświadczenie otrzymać zostanie poproszona o przedstawienie sytuacji oraz o podanie celów jego wykorzystania. Jest to spowodowane ochroną terapeuty przed ewentualnymi sytuacjami, w których może on zostać „użyty” do rozwiązywania konfliktów prowadzonych drogą sądową lub do wykorzystania zaświadczenia w celu uzyskania świadczeń państwowych, gdzie nie liczy się wyzdrowienie tylko tzw. wtórne korzyści materialne z pozostawania w chorobie.