PODCAST MAGDA ZAWODOWIEC

podcast doradztwo kariery

Ten podcast jest dla osób, które chcą świadomie zarządzać swoją karierą.
Jestem doradcą zawodowym, trenerem, coachem i coachem zespołowym ICF.
Zajmuję się indywidualnym i grupowym doradztwem zawodowym, projektowaniem kariery. Pracuję z osobami, które nie czują satysfakcji z wykonywanej pracy albo mają świadomość nietrafionych decyzji odnośnie swoich wyborów zawodowych. Chcą zmiany, ale nie mają pojęcia jak tego dokonać. Wtedy wkraczam do akcji i wspólnie pracujemy nam tym, jak odnaleźć się w rzeczywistości Klienta, jakie działania warto albo nawet trzeba podjąć, żeby na nowo przywrócić sens i radość z wykonywanej pracy.


Ten odcinek skierowany jest do rodziców, których pociechy stoją przed dylematem wyboru szkoły czy studiów. Opowiem o tym jakiego rodzaju wsparcia można udzielić swojemu dziecku, żeby podjęło najlepszą z możliwych decyzję.

Decyzja o zmianie zawodowej podjęta albo ktoś podjął ją za Ciebie? No i teraz pojawiają się w głowie różne myśli. I co z tym dalej robić ? Zaczyna się prawdziwy rollercaoster.Jak więc można sobie z tą zmianą zawodową poradzić?

Jako że ostatnio szturmowała mnie armia licealistów – jeśli tego słuchacie pozdrawiam Was serdecznie to na kanwie tego szturmu postanowiłam nagrać ten odcinek.

W tym odcinku biorę na tapet CV, które nadal spędza sen z powiek wielu kandydatom. W internecie możemy znaleźć lawinę porad na temat tego, jak je napisać. Ba, można to nawet zlecić.

Gościem specjalnym tego odcinka będzie Ewa Łyszczarz – przedsiębiorczyni, coach, szkoleniowiec, biolog…..długo można by tu wymieniać. To będzie prawdziwa inspiracja.

Jak będzie wyglądał rynek pracy po pandemii i jakie kompetencje będą najbardziej pożądane? O raporcie „Wizje przyszłości na rynku pracy” przygotowany przez olx praca.

Z mojego doświadczenia wynika, że nadal wiele osób nie wie czym są kompetencje i dlaczego odgrywają kluczową rolę w świadomym budowaniu przyszłości zawodowej.

Moim gościem będzie Natalia Modzelewska-Kopeć. Natalia opowie o tym jak to jest być właścicielką firmy z branży beauty i , czym zajmuje się Brow Master.

W tym odcinku opowiem Wam o IKIGAI i japońskiej filozofii szczęścia, która za tym stoi. Dlaczego warto znać ten model i jak go można wykorzystać ?W mojej opinii to bardzo uniwersalne narzędzie a w swojej prostocie mega skuteczne.
Ten odcinek poświęcony będzie pasji i talentowi. Opowiadam o tym: czym jest talent czym jest pasja, czym różni się jedno od drugiego, dlaczego świadomość własnych talentów i pasji jest tak ważna jak mogę odnaleźć w sobie obie te rzeczy.
Wiele osób nadal nie wie, czego może się spodziewać po takiej usłudze. Co prawda funkcjonują jakieś mgliste wyobrażenia, ale nie do końca wiadomo kim jest ten doradca zawodowy. Postaram się rozwiać wątpliwości.
W tym pilotażowym odcinku rozprawiam się z tym, czym jest a czym nie doradztwo zawodowe, oczywiście w moim wykonaniu:)